Dopravní dostupnost

Přístup pro osobní automobily i nákladní automobily je bez problému.

Parkování

Parkování je možné na vlastních parkovištích před i za komerční budovou.

Vnitřní prostory

Jižní strana je v současné době klimatizována, klimatizaci je samozřejmě možné rozšířit dle požadavků klienta. Zároveň je možné individuální řešení strukturované kabeláže, přístupového systému, telefonického i datového připojení na úrovni optiky více operátorů.

Skladové prostory

Skladové prostory jsou k dispozici i v suterénu budovy, ke kterému je zajištěn přístup i příjezd v zadní části areálu budovy i pro nákladní automobily.

Veřejná zařízení

  • Připravili jsme a otevřeli přímo v budově vlastní samoobslužnou jídelnu, kde můžete ochutnat širokou nabídku jídel především z české kuchyně, steaky, různé druhy salátů, salátový bar, vegetariánská jídla a také rozmanitá jídla oblíbené minutkové kuchyně, pizzu.
  • V těsné blízkosti komerční budovy je k dispozici dostatečná kapacita restaurací pro zajištění obědového menu (Bageterie Arkouda´s submarines, Zdravý Restaurant, Grand Restaurant Zelená kočka).
  • V přízemí komerční budovy je v současnosti obchod T.S.Bohemia a.s., který se zabývá prodejem výpočetní techniky, prostory v budově jsou dispozičně řešeny pro případné využití vybudování i dalších obchodních prostor, další obchody jsou k dispozici v celém širokém okolí.
  • V přízemí komerční budovy je pobočka Fio banky, pobočka banky Waldviertler Sparkasse a přes ulici pobočka ČSOB banky.
  • Bankomaty Fio Banky přímo v přízemí budovy, bankomat ČSOB přes ulici,bankomat České spořitelny přes ulici.